leczenie

Szybki kontakt

tel.
89 523 90 90

rejestracja od pn. do pt.
w godz. 9.00-20.00

Aktualności

Współpraca z MARK PROTETIK

 Rozpoczynamy kompleksową współpracę z Pracownią Ortopedyczną Mark Protetik z Konstancina Jeziornej.

 

więcej

Aktualności

Polska Nagroda Jakości

W dniu 11 listopada 2014 r. w Zamku Królewskim w Warszawie wręczono nagrody XX edycji konkursu Polskiej Nagrody Jakości.

więcej

Aktualności

NOWOŚĆ TERMOLEZJA - LECZENIE BÓLU PRZEWLEKŁEGO

 Co to jest termolezja?

Termolezja to innowacyjny sposób leczenia bólów kręgosłupa w...

więcej
O nas

Nasza firma powstała w 2001 roku. Już od początku istnienia spółki jednym z głównych celów było stworzenie poradni ortopedycznej, kompleksowo diagnozującej i leczącej narządy ruchu. W listopadzie 2010 r. została otwarta nowoczesna przychodnia, jedyna o takim standardzie w całym regionie.

Dzięki nowej siedzibie firmy konsultacja specjalisty, badania obrazowe (rtg, usg), jak i rehabilitacja świadczone są w jednym miejscu. Otrzymają więc Państwo  kompleksową usługę realizowaną w jednej lokalizacji, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i wysiłku. Wszyscy nasi pacjenci przyjmowani są w komfortowych warunkach, w pomieszczeniach o wysokim standardzie, wyposażonych w klimatyzację, w pełni przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych wraz ze wszystkimi atestami. Gwarantujemy krótki, nawet jednodniowy czas oczekiwania na wizytę, szeroki wachlarz świadczonych usług oraz najnowocześniejszą aparaturę diagnostyczną.

Tworzymy zgrany zespół specjalistów z kilkunastoletnim stażem. Specjalizujemy się w ortopedii i traumatologii (leczenie urazów w tym sportowych) i chirurgii kręgosłupa.

Oferujemy kompleksowe leczenie schorzeń narządu ruchu (m.in. bóle kręgosłupa, przewlekłe schorzenia stawów kolanowych i biodrowych, choroby przeciążeniowe), konsultacje ortopedyczne oraz fizjoterapię. W ofercie mamy również ortopedię dziecięcą, chirurgię ogólną i porady neurologiczne.

Nasi lekarze specjaliści wykonują zabiegi operacyjne w zakresie chirurgii kręgosłupa, artroskopii, endoprotezoplastyk stawów kolanowych, biodrowych i medycyny sportowej.

Prowadzimy Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Jednego Dnia.

Współpracujemy ze Stowarzyszeniem Wspierania Ortopedii im. Prof. St. Bołoczko.

 

Zapewniamy miłą i sprzyjającą leczeniu atmosferę. Gwarantujemy pomoc w trudnych i skomplikowanych przypadkach.

 

 

 

Galeria:

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

NZOZ „Olsztyńscy Ortopedzi” Sp. z o.o.