kontakt

Szybki kontakt

tel.
89 523 90 90

rejestracja od pn. do pt.
w godz. 9.00-20.00

Aktualności

Współpraca z MARK PROTETIK

 Rozpoczynamy kompleksową współpracę z Pracownią Ortopedyczną Mark Protetik z Konstancina Jeziornej.

 

więcej

Aktualności

Polska Nagroda Jakości

W dniu 11 listopada 2014 r. w Zamku Królewskim w Warszawie wręczono nagrody XX edycji konkursu Polskiej Nagrody Jakości.

więcej

Aktualności

NOWOŚĆ TERMOLEZJA - LECZENIE BÓLU PRZEWLEKŁEGO

 Co to jest termolezja?

Termolezja to innowacyjny sposób leczenia bólów kręgosłupa w...

więcej
Polska Nagroda Jakości
Do osiągnięcia sukcesu w coraz trudniejszej rynkowej rywalizacji nie wystarcza już proste działanie. Niezbędne jest skupienie wysiłków na poprawie jakości każdego aspektu działania firmy dlatego Zarząd Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Olsztyńscy Ortopedzi" Sp. z o.o. zdecydował o wzięciu udziału w tak prestiżowym konkursie dla najlepszych firm i organizacji w Polsce jakim jest Polska Nagroda Jakości.

W dniu 25 września 2014roku, w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej , odbyło się posiedzenie plenarne Komitetu Polskiej Nagrody Jakości. W skład komitetu wchodzą wybitni przedstawiciele nauki, biznesu, praktyki i samorządu gospodarczego. Komitet na posiedzeniu wyłonił Laureatów Nagród XX edycji konkursu Polskiej Nagrody Jakości 2014.

W dniu 11 listopada 2014 r. w Zamku Królewskim w Warszawie wręczono nagrody XX edycji konkursu Polskiej Nagrody Jakości. Tegoroczna edycja odbyła się pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki - Pana Janusza Piechocińskiego.

W kategorii Organizacje Niepubliczne Ochrony Zdrowia dyplom finalisty XX edycji konkursu Polskiej Nagrody Jakości otrzymał:

NZOZ „Olsztyńscy Ortopedzi” Sp. z o.o. Nagrodę z rąk Ministra Gospodarki - Pana Janusza Piechocińskiego odebrał:

Waldemar Michalak - Prezes Zarządu wraz z Robertem Budkiewiczem - Wiceprezesem Zarządu.

Nagrodzone w konkursie firmy i organizacje to najlepsi z najlepszych.

 

 

 
Galeria: